REKLAM AJANSLARI İÇİN E-BAYİLİK ÜYELİK

  İstanbul , Ankara , İzmir ve Sakarya Dışında yer alan tüm illere bayilik verilmektedir…

  NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

  Üyelik Formunu doldurduktan sonra üyeliğinizin aktifleşmesi için tarafımızdan size ulaşılacaktır. Sonrasında ilgili arkadaş bulunduğunuz bölgeye göre sizlere bir iskonto değeri belirleyerek, sizinle aramızda bir anlaşma sağlanacaktır. 7/ 24 saat bizlere whatsap üzerinden ulaşabilir şirket telefonumuzdan da ilgili departmana bağlanabilirsiniz.

  ÜYELİK AVANTAJI NEDİR?

  Bayimiz olduktan sonra, vereceğiniz siparişlerimizde iskontonuz hesaplanacak ve daha uygun ürün almış olacaksınız. Ayrıca faturalı işlemleriniz için kredi kartına taksitli ödeme imkanınız olacak ve kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Firmamızın kendine ait promosyon ürünlerinden ücretsiz olarak tarafınıza gönderimi yapılacaktır. Aylık belli ciroyu yakalayan ajanslarımızın kendi firmalarına ait reklam promosyon ürünleri de firmamız tarafından ücretsiz yapılacaktır.

  DESTEK ve SORUMLULUK?

  Firmamız, sizlere ürün seçimi, tasarım desteği sağlamaktadır. Müşterilerinize sizin dışınızda hiç bir şekilde iletişim kurmayacağını üyeliğiniz iptal edilse bile hiç bir şekilde firmanız tarafından yapılmış işlerin sahipleri ile iletişime geçilmeyeceğini taahhüt eder.  Sizin müşteriniz bize online bir kanaldan ulaşsa bile size gerekli bilgi verilerek ticari etik kurallarına uygun çalışılacaktır. Aynı zamanda, Her hangi bir tasarım yada numune onayından sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu olmayıp, onay verdiğiniz için müşterine karşı sorumluluk sizin tarafınıza ait olacaktır.

  Doğu, Doğu Anadolu ve daha küçük il ilçede ajans hizmeti veren işletmeler için bayilik sistemi oluşturduk. Sizin alım gücünüz, olduğunuz bölgenin nüfus yoğunluğu ve lokasyon uzaklığınızı baz alarak sizlere, İstanbul’dan  kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı ürün tedariğiniz için yardımcı olmayı prensip edindik.

  Sizinle Tanışmaktan ve Çalışmaktan Onur Duyarız.

  FİMEDYA