Fotoğraf Çekimi? 
Mekan Çekimi, Ürün Çekimi ve Sokak Fotoğrafçılığı yaparız. Mekan çekimlerinizde Gimbal, Drone ve amacına uygun lenslerle çekimler yaparak ister katalog, ister web sitenizde kullanmanız için gerekli düzenlemeleri yaparak teslim ederiz. İsterseniz de video programlaması ile sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.
 
Matbaa Hizmetimiz? 
Tasarlarız, ölçülendiririz, beğeninize sunarız. Sonra işinizi günümüz teknolojisini takip ederek Lak, Kısmi Lak, Gofre, Mat selefon, Parlak Selefon, Yaldız, Şeffaf Pvc gibi tekniklerle tasarımı en iyi gösterecek olan baskı hizmetini sunarız. Kırımdan, yapıştırmaya tüm mücellit işlerinde aynı kaliteyi almanızı sağlarız. En yeni teknoloji ve teslimat kolaylığı ile..
Teslimat önemli
 
Web Tasarım? 
E-Ticaret ile internet alış-verirşi’nin hız kazandığı zamandayız. SSL Güvenlik, Kredi kartı ile alış-veriş, Görsellik ve portal ile size yep yeni bir ticaret kapısı aralamaktayız. Müşterilerinize sms sistemi ile bilgi gönderebileceğiniz yada onların kargosunu takip ederek güven kazanacağınız ilaveleri içinde barınıdırır.
 
Promosyon? 
Benim en sevdiğim reklam biçimidir. Nedense hepimiz lazım olduğunda o kalemi bulamayız, yada bir çakmak lazım olduğunda var mı diye sorarız. İşte tam da burada ortaya çıkar önemi. Değer verdiğinizi hissettirin ki, değer bulasınız. Bizce en etkili reklam biçimi. Bi kaleminiz var mı ya not alacam?

 

  SİZİN İÇİN, SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLERLE, FARKLI FİKİRLERLE MARKANIZI DESTEKLER  

Fi medya 2007 den bu güne bir çok projeden göre almış bir çok ulusal ve yerel   markanın kurumsal kimlik çalışmalarına destek vermiş bir ajanstır. Biz buradayız  grafik tasarımı aşkla yapan ve sizin için sürekli düşünen ve sizlerle   tanışmak için gerçekten heyecanla bekleyen iyi niyetli insanlarız 🙂

GRAFİK TASARIM
 
Hayal gücümüzü kullandığımız ve bunu renklerle harmanlayıp sizin fikrinize yada yaptığınız işe en yakın temayı bularak ve ona görsel şeklini vererek markanıza hayat veren ilk adımı atmış oluruz.
 
AR-GE ÖNEMLİDİR
 
Piyasa araştırması yaparak markanızı gerek sosyal mecra da gerekte basılı görsel alanda en iyi nasıl pazarlayacağımızı hangi hedef kitlelere ulaşacağının planlamasını yaparak. Üretimi gerçekleştiririz.
MUHATAP
 
Sektörün belki de en bel bükücü yanı burası, bir işe başladığınızda karşılaştığınız firmayı, sonra ki destek hizmetlerinde bulamamak. Biz işimizi aşkla ve hukukla yaptığımız için her zaman bulacağınız lokasyondayız.
MARKA OLMAK
 
Marka olmak için planlı çalışmanın yanı sıra doğru yerlere doğru zamanda ulaşmak ve bunu pazarlarken bütçenize uygun ama ses getirecek hızda da olmasını sağlamak. işte tam olarak bunu yapıyoruz.